טלפון: 03-5164366
Pin It

שמחת חיים

העף את המחסומים והשג הגשמה עצמית אמיתית

מהם בדיוק המחסומים שעומדים בינך לבין הגשמה עצמית מלאה, סיפוק והצלחה?

למה אנשים אחדים מצליחים למצוא את עצמם ולנהל חיים מהנים ואחרים לא?

מהיכן באים כל הרגשות של חוסר בטחון עצמי, ספקות בכוחות של עצמך, חוסר יכולת לקבל החלטות, חוסר אמונה בעצמך ובאחרים ועוד?

שלושת השאלות האלה הן מאוד בסיסיות וחשובות בחיי אדם. ברגע שתגלה את התשובות, אתה תבין שההבדל בין הצלחה לכשלון בחיים נמצא בידיים שלך. הוא תלוי ביכולת שלך לזהות את המכשולים בחיים שלך, להתגבר עליהם ולהשיג את מה שחשוב לך באמת.

אחת מהתגליות המדהימות ביותר של סיינטולוגיה היתה שהחיים הם משחק. – משחק שיש בו מטרות, מחסומים בדרך להשגתן ומרחב חופשי שבו ניתן לשחק ולהשיג את המטרות האלה. חוסר איזון או מחסור במטרות, מחסומים או מרחבים חופשיים יכול לגרום לתסכול, דיכאון וחוסר מעש מצד האדם.

האם יש לך מטרה שאתה בחרת בה ושאתה בדרך להשגתה?

אדם שיש לו מטרה משלו בחיים, קם בבוקר מלא מרץ ופועל מתוך ההחלטיות העצמית שלו לכיוון השגת המטרה הזאת. ומנגד, לאדם שעושה דברים שלא בדיוק עולים בקנה אחד עם הדברים שהוא רצה לעשות, מכל מיני סיבות כמו "אמא לא רצתה שאהיה שחקנית ולכן הפכתי להיות רופאה", או "אבא התעקש שאלך ללמוד מחשבים כי שם יש יותר כסף, אבל אני תמיד רציתי להיות מורה לספרות", קשה לקום בבוקר, הוא לא סובל את מקום עבודתו וכשהוא חוזר בערב למשפחתו, הוא מתוסכל ועצבני.

כעת נסתכל על מחסומים. גם אם בחרת במטרה מרגשת ואתה באמת רוצה להשיג אותה אך מצד שני אינך יודע מה צריך לעשות בשביל להשיג אותה, או שרק המחשבה על שינוי מקום עבודה או על שיחה עם ההורים או עם בן או בת הזוג לגבי ההחלטה שלך גורמות לך להתכווץ ולסגת, אזי התוצאה עלולה להיות ויתור על השאיפות והחלומות, והחיים עלולים להפוך לריקים מתוכן, והם יהיו נטולי אושר וסיפוק. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלפי דעתך לא ניתן היה להתגבר על המחסומים או שלא ראית איך ניתן לעשות זאת.

ולבסוף – מרחב של חופש פעולה. זה מעניין, כי ישנם אנשים שדורשים את כל החופש שבעולם וברגע שנותנים להם אותו, הם מתבטלים ולא משיגים שום מטרות בחיים. או להיפך, כאשר לא נשארת דקה פנויה או כוח נפשי ופיזי להתגבר על המחסומים לעבר מטרה רצויה, אזי לא תהיה שם שום תסיסה ושום פעילות, אלא רק חלומות ותסכול על החיים שעוברים ליד.

האם ניתן לשנות את הכיוון ולהתחיל לחיות באמת? כן!

קודם כול, ניתן להשיג זאת בעזרת ידע מעשי ויעיל על החיים: איך להבין את עצמך ואנשים אחרים, איך ללמוד בהצלחה כל נושא חדש ולדעת ליישם אותו, איך להתחיל בפעילות חדשה ולא ליפול בדרך, והכי חשוב, להכיר את חוקי החיים, דבר אשר יכריע באם תצליח להיות כל מה שרצית ולהגיע אל הגשמה עצמית אמיתית או שתישאר צל של מה שאתה יודע שהיית יכול להיות.

עשה שאלון אישיות חינם כדי לגלות את המחסומים האמיתיים בחיים שלך ולמצוא את הפתרונות שעובדים כבר שנים רבות עבור אלפי אנשים בארץ או בעולם.

צור קשר כבר עכשיו ובוא לקבוע את פגישה אצלנו על כוס קפה ועוגה ואולי לשמוע הרצאה מרתקת בתחומים הכי חמים של חייך.

בברכה,
צוות העצמה אישית
קבוצה לשיפור והצלחה